nota prawna | polityka prywatności

Aktualności

„ BEZPIECZNIE NA WSI – ZWIERZAKI TO NIE PLUSZAKI”

05.06.2015

14:15

     W dniu 29 maja 2015 roku w budynku Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej, odbyło się wręczenie nagród dla laureatów V  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych z terenu powiatu ostrowskiego „Bezpiecznie na Wsi – Zwierzaki to nie pluszaki” – zorganizowanego przez Placówkę Terenową Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej     z udziałem Starosty Ostrowskiego Zbigniewa Kamińskiego.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Szkolenie pn. : .”(eS) w sieci dobrych połączeń – nowy standard działania w zakresie współpracy międzyinstytucjonalnej przy wykorzystaniu narzędzi ekonomii społecznej”

03.06.2015

10:23

      W dniu 26 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa  Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się szkolenie pn. : .”(eS) w sieci dobrych połączeń – nowy standard działania w zakresie współpracy międzyinstytucjonalnej przy wykorzystaniu narzędzi ekonomii społecznej”.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Zawodniczka Klubu Karate KYOKUSHINKAI Wicemistrzynią Europy

01.06.2015

16:48

        Podczas 29. Mistrzostw Europy w Berlinie, które odbyły się w dniu 9 maja br. zawodniczka Klubu Karate KYOKUSHINKAI Maria Jasko zdobyła tytuł Wicemistrzyni Europy. Reprezentantka Polski pokonała Węgierkę - Anet Ksabi oraz Mileną Kowalewą - reprezentantkę Niemiec. W walce finałowej aktualna mistrzyni świata Rosjanka Uliana Grebenchikova potwierdziła swój poziom, wygrywając z Marią Jasko w najcięższej kategorii wśród seniorek.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Sesja absolutoryjna Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej

01.06.2015

15:46

21 maja br. w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się sesja Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej, której posiedzenie otworzył Przewodniczący Dariusz Rafalik. Głównym punktem obrad były głosowania nad sprawozdaniami powiatu za ubiegły rok oraz nad absolutorium dla Zarządu Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej.
czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Ogłoszenie Starosty Ostrowskiego o prowadzeniu prac mających na celu przygotowanie Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Ostrowskiego na lata 2015-2018 z perspektywą do 2024 roku

15.05.2015

15:07

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Noc w Muzeum

13.05.2015

15:30

noc muzeum Noc w Muzeum 05-13-2015

Informacja Starosty Ostrowskiego dotycząca wydawania pozwoleń na budowę na terenach, dla których stwierdzono nieważność miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Ostrów Mazowiecka

05.05.2015

15:12

      W związku z zaistniałą rozbieżnością – pomiędzy Urzędem Miasta w Ostrowi Mazowieckiej a Starostwem Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej – w zakresie interpretacji istniejącego stanu prawnego, dotyczącego obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na niektórych terenach Miasta Ostrów Mazowiecka, poniżej przedstawiam informację wyjaśniającą przedmiotowy problem.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

STRAŻAK ROKU POWIATU OSTROWSKIEGO

30.04.2015

15:30

Twoja jednostka straży pożarnej ma u siebie strażaka, który zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie? Teraz możecie zgłosić go do konkursu „STRAŻAK ROKU POWIATU OSTROWSKIEGO.

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Spotkanie z przedstawicielami Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie w sprawie funkcjonowania Klubu Honorowych Dawców Krwi w Ostrowi Mazowieckiej oraz krwiodawstwa w powiecie ostrowskim.

30.04.2015

11:25

Z inicjatywy Pana Zbigniewa Kamińskiego Starosty Ostrowskiego w dniu 21 kwietnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie z przedstawicielami Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa poświęcone promocji krwiodawstwa i zaktywizowaniu środowiska Honorowych Dawców Krwi w powiecie ostrowskim. Spotkanie to było kontynuacją działań związanych z propagowaniem honorowego krwiodawstwa na terenie powiatu ostrowskiego oraz działań Honorowych Dawców Krwi zmierzających do powołania Powiatowego Klubu HDK w Ostrowi Mazowieckiej. 

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
123456...65

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone