Lp.

Nazwa

Adres

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Technik”

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Rubinkowskiego 8
tel. 0-297462471

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Rywal”
Prezes – Arkadiusz Przeździecki

07-305 Andrzejewo
Ruskołęki Stare
 tel. 0-862719697

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Bartek”

07-300 Ugniewo
ul. Szkolna 28
tel. 0-297453542

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Tęcza”
Prezes – Zbigniew Kamiński

07-304 Jasienica
Szkoła Podstawowa
ul. Pawła Jasienicy 23
tel. 0-296443724

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Champions”
Prezes – Adam Krześniak

07-300 Ostrów Mazowiecka
Szkoła Podstawowa w Nagoszewie tel. 0-297458128

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Relax”
Prezes – Ewa Zemfler

07-320 Małkinia Górna
ul. Leśna 15
tel. 0-296448100

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Wiktoria”
Prezes – Bożena Mieczkowska

07-306 Brok
Szkoła Podstawowa
ul. Jana Pawła II 50
tel. 0-297457208

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Dybek”
Prezes – Sylwester Rozumek

07-300 Ostrów Mazowiecka
Dybki 12
tel. 0-296459319

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Bratek”
Prezes – Remigiusz Wasil

07-300 Ostrów Mazowiecka
Stare Lubiejewo ul. Klonowa 4
tel. 0-297453266

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Kontra”

07-323 Zaręby Kościelne
ul. Farna 20
tel. 0-862706016

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Orlęta”
Prezes – Franciszek Jasionowski

07-310 Komorowo
ul. Mazowiecka 81
tel. 0-296444141

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Ekonomik”
Prezes – Sławomir Cieśluk

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Kościuszki 8
tel. 0-297453371

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Relax”
Prezes – Sylwester Sierota

07-320 Małkinia Górna
ul. Nurska 150
tel. 0-296448625

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Jelonek”
Przewodniczący – Krzysztof  Sewastjanowicz

07-302 Jelonki
ul. Jelonki 16
tel. 0-297463045

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Top”
Prezes – Piotr Witkowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Stare Lubiejewo
ul. Słoneczna 4
tel. 0-297462097

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Liceal”
Prezes – Piotr Chud

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Kościuszki 36
tel. 0-297453753

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Tuchełka”
Przewodniczący – Beata Wilk

07-308 Poręba n/Bugiem
ul. Szkolna 52 Nowa Osuchowa
tel. 0-296459227

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Relaks”

07-324 Szulborze Wielkie
Mianówek 8
tel. 0-862704207, 2704071

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Olimpia”

07-319 Prostyń
Zespół Szkół Gminnych
Prostyń 60
tel. 0-296449200

  1.  

Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy
Prezes – Przemysław Gozdowski

07-311 Wąsewo
Publiczne Gimnazjum
ul. Szkolna 1
tel. 0-296458265

  1.  

Parafialny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Młodzik”
Prezes – Tadeusz Podbielski

07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 32a
tel. 0-862717071

  1.  

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk”
Prezes – Wojciech Strzeszewski

07-305 Andrzejewo
ul. Srebińska 12a
tel. 0-862707071

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Lubotek”
Prezes – Bożena Zaręba

07-303 Stary Lubotyń
Szkoła Podstawowa

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Joger”
Prezes – Andrzej Żach

07-320 Małkinia Górna
ul. Przedszkolna 3
tel. 0502673135

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Nagoszewiak”
Prezes – Henryk Fidura

07-300 Nagoszewo
Publiczne Gimnazjum Nr 3
tel. 0-297458128

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Jasio”
Prezes – Ewa Trzaska

07-304 Jasienica
ul. Pawła Jasienicy 23
tel. 0-296443640

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Iskra”
Prezes – Anna Trentowska – Dudek

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Partyzantów 39
tel. 0-297452834

  1.  

Uczniowski Ostrowski Ludowy Klub Atletyczny
Prezes – Zygmunt Klepacki

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Warchalskiego 3
tel. 0-297454427

  1.  

Ludowy Klub Sportowy „Fuks”
Prezes – Maria Goca

07-304 Jasienica
ul. Pawła Jasienicy 48
tel. 0600387551

  1.  

Katolicki Klub Sportowy „Olimpia”
Prezes – Andrzej Koroś

07-319 Prostyń
Prostyń 106
tel. 0-296449090

  1.  

Katolicki Klub Sportowy „Olimpia Nur”
Prezes – Dorota Fiertak

07-322 Nur
ul. Łomżyńska 14
tel. 0-862774067

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”
Prezes – Dariusz Krasuski

07-320 Małkinia Górna
ul. Leśna 15
tel. 0-296448100

  1.  

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
Prezes – Tomasz Marcjanik

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Legionowa 12
tel. 0607603430

  1.  

Brokowski Klub Karate Kyokushinkai
Prezes – Zbigniew Wójcicki

07-306 Brok
ul. Jana Pawła II 50
tel. 0-297457208

  1.  

Małkiński Klub Sportowy
Prezes – Łukasz Fidorczuk

07-320 Małkinia Górna
ul. Przedszkolna 3
tel. 0-297455415, 6448002

  1.  

Klub Sportowy Wąsewo
Prezes – Zbigniew Orłowski

07-311 Wąsewo
A. Krajowej 6 pok. 1
tel. 0-296458352

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
 Prezes – Jacek Stachacz

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 11 Listopada 5

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mirosław Mioduszewski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Guty Bujno

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Maria Goca

07-304 Ostrów Mazowiecka 1
Jasienica

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Bogdan Szyszkowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Jelonki

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Jan Malec

07-300 Ostrów Mazowiecka
Kalinowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Ryszard Mysiewicz

07-300 Ostrów Mazowiecka
Komorowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mieczysław Łazowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Stare Lubiejewo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Kazimierz Wilczek

07-300 Ostrów Mazowiecka
Nagoszewka

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Stanisław Piechocki

07-300 Ostrów Mazowiecka
Nagoszewo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Roman Pecura

07-300 Ostrów Mazowiecka
Nieskórz

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Edward Stankiewicz

07-3008 Poręba n/ Bugiem
Nowa Osuchowa

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Jan Kołota

07-300 Ostrów Mazowiecka
Prosienica

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Włodzimierz Stepnowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Przyjmy

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mirosław Spinek

07-300 Ostrów Mazowiecka
Sielc

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marcin Korzeb

07-300 Ostrów Mazowiecka
Stok

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Grażyna Skiba

07-300 Ostrów Mazowiecka
Koziki

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Piotr Pazik

07-311 Wąsewo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Wacław Sobotka

07-311 Wąsewo
Brzezienko

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Stanisław Brylak

07-311 Wąsewo
Brudki Stare

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Adam Gordziejczyk

07-311 Wąsewo
Bartosy

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marek Jachna

07-311 Wąsewo
Czesin

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Henryk Jagiełło

07-311 Wąsewo
Dalekie

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marek Nowak

07-311 Wąsewo
Grądy

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Tadeusz Walczak

07-311 Wąsewo
Mokrylas

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Kazimierz Podolak

07-311 Wąsewo
Przyborowie

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Konrad Zalewski

07-311 Wąsewo
Rząśnik Włościański

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Grzegorz Jasiński

07-311 Wąsewo
Wysocze

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Henryk Truszkowski

07-311 Wąsewo
Zastawie

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Paweł Karczmarczyk

07-311 Wąsewo
Zgorzałowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Domasik

07-306 Brok

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Krzysztof Zaorski

07-303 Stary Lubotyń

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Podbielski

07-303 Stary Lubotyń
Gniazdowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Ryszard Kaczmarczyk

07-303 Stary Lubotyń
Gumowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marcin Podbielski

07-303 Stary Lubotyń
Kosewo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Zenon Jurkiewicz

07-303 Stary Lubotyń
Koskowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Jerzy Podbielski

07-303 Stary Lubotyń
Podbielko

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Tadeusz Sutkowski

07-303 Stary Lubotyń
Podbiele

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mirosław Podbielski

07-303 Stary Lubotyń
Żochowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Janusz Legacki

07-303 Stary Lubotyń
Rząśnik Lubotyński

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Kazimierz Modzelewski

07-303 Stary Lubotyń
Sulęcin Szlachecki

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Tadeusz Pełch

07-325 Boguty Pianki
Drewnowo Gołyń 42

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Piotr Godlewski

07-325 Boguty Pianki
Zawisty Dworaki

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Henryk Stokowski

07-325 Boguty Pianki
Tymianki Bucie

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Dariusz Kossowski

07-325 Boguty Pianki
Złotki Przeczki

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Stanisław Piotrowski

07-325 Boguty Pianki
Białe Szczepanowice

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Eugeniusz Bogucki

07-325 Boguty Pianki

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Wiesław Sawicki

07-324 Szulborze Wielkie
Szulborze Koty

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Mikołajczyk

07-323 Zaręby Kościelne
Chmielewo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Jerzy Kempisty

07-323 Zaręby Kościelne
Kępiste Borowe

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Zawistowski

07-323 Zaręby Kościelne
Świerże Kończany

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mirosław Fronczyk

07-323 Zaręby Kościelne

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna

07-305 Andrzejewo
Gostkowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Tyl

07-305 Andrzejewo
Króle Duże

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes – Mariusz Jakubiak

07-305 Andrzejewo
Bolędy

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes – Kazimierz Mierzejewski

07-305 Andrzejewo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes – Jan Nienałtowski

07-305 Andrzejewo
Gołębie Leśniewo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Roman Godlewski

07-305 Andrzejewo
Zaręby Warchoły

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Popławski

07-305 Andrzejewo
Przeździecko Jachy

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes – Wiesław Kalupa

07-305 Andrzejewo
Ruskołęki Stare

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes – Stefan Han

07-305 Andrzejewo
Kowalówka

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Ryszard Kombór

07-322 Nur
Ołtarze Gołacze

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marek Minarczuk

07-322 Nur
Zaszków

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Wojtkowski

07-322 Nur
Ślepowrony

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Kuzak

07-322 Nur
Obryte

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Janusz Grodzki

07-322 Nur
Murawskie Nadbużne

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Sławomir Wojtkowski

07-322 Nur
Kramkowo Lipskie

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Edward Jańczuk

07-322 Nur

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Henryk Sierota

07-322 Nur
Żebry Laskowiec

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Tomasz Zakrzewski

07-322 Nur
Godlewo Wielkie

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna

07-322 Nur
Kałęczyn

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marek Góral

07-322 Nur
Zuzela

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Julian Falkowski

07-322 Nur
Strękowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes – Marek Kubaszewski

07-320 Małkinia Górna

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes – Jan Domalewski

07-320 Małkinia Górna
Daniłówka Pierwsza

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes –Paweł Złotkowski

07-320 Małkinia Górna
Treblinka

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes – Eugeniusz Staniaszek

07-320 Małkinia Górna
Zawisty Podleśne

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes – Wojciech Andranik

07-320 Małkinia Górna
Glina

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes – Krzysztof Parapura

07-320 Małkinia Górna
Błędnica

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna Pożarna
Prezes – Jerzy Maliszewski

07-320 Małkinia Górna
Grądy

  1.  

Klub Abstynentów „Tantal”
Prezes – Jarosław Mierzwiński

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Batorego 24

  1.  

Towarzystwo Miłośników Ziemi Ostrowskiej
Prezes – Renata Trojanowska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 3 Maja 68

  1.  

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Małkińskiej
Prezes – Mirosław Dylewski

07-320 Małkinia Górna
ul. Nurska 144

  1.  

Towarzystwo Przyjaciół Broku
Prezes – Andrzej Domasik

07-306 Brok
ul. Pułtuska 22

  1.  

Społeczny Komitet Rozwoju Gminy Szulborze Wielkie
Prezes – Jadwiga Rostkowska

07-324 Szulborze Wielkie
ul. Romantyczna 6

  1.  

Porozumienie Samorządowe Powiatu Ostrowskiego – Ziemia Ostrowska, Przewodnicząca – Hanna Sasinowska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Baczyńskiego 5

  1.  

Stowarzyszenie Społecznego Komitetu Budowy Publicznego Gimnazjum

07-324 Szulborze Koty
ul. Romantyczna 1

  1.  

Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Wsi Grądy
Prezes – Anna Kowalczyk

07-311 Wąsewo
Grądy 17

  1.  

Stowarzyszenie Razem w Przyszłość
Prezes – Leszek Szulkowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Pałapus 42

  1.  

Stowarzyszenie Przewoźników Krajowych i Międzynarodowych oraz Spedytorów Ziemi Ostrowskiej, Prezes – Zbigniew Dobrzyński

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Orzeszkowej 7c/2

  1.  

Ostrowska Izba Gospodarcza
Prezes – Tomasz Koczara

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Kościuszki 9 lok. 4

  1.  

Gminno – Miejskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Rodzina
Prezes – Henryk Kochanowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chopina 2

  1.  

Stowarzyszenie Ostrowska Inicjatywa
Prezes – Mariusz Jasionek

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Lechonia 1

  1.  

Powiatowa Organizacja Turystyczna
Prezes – Wacław Zawłocki

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Kościuszki 9 skr. poczt. 47

  1.  

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Specjalnej Troski „Podaruj Uśmiech”, Prezes – Katarzyna Kempista

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chopina 2B

  1.  

Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Ostrowski
Prezes – Zbigniew Kamiński

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 3 Maja 68

  1.  

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Iskierka”
Prezes – Zenon Koroś

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Sportowa 14

  1.  

Koło Wychowanków Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego
Prezes – Barbara Jaroszkiewicz

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul Kościuszki 42

  1.  

Ostrowskie Towarzystwo Inicjatyw Kulturalno – Oświatowych OTIKO
Prezes – Krzysztof Swaczyna

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Rubinkowskiego 15

  1.  

Ostrowskie Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Miasta i Powiatu, Prezes – Grażyna Kubicka

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 3 Maja 57

  1.  

Stowarzyszenie Nasza Szansa
Prezes – Sylwia Brzostek

07-300 Ostrów Mazowiecka
Nagoszewka Druga 89

  1.  

Stowarzyszenie Nadzieja
Prezes – Sebastian Szydlik

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Podstoczysko 16

  1.  

Towarzystwo Rozwoju Ziemi Andrzejewskiej
Prezes – Damian Jasko

07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 24

  1.  

Stowarzyszenie na Rzecz Bezpańskich Zwierząt „Niczyje”
Prezes – Justyna Długoborska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Sielska 1
koresp. ul. Kościelna 76, Małkinia Górna

  1.  

Towarzystwo Nasze Boguty
Prezes – Marianna Skowron

07-325 Boguty Pianki
ul. Olszewskiego 2

  1.  

Stowarzyszenie „Równość Pomoc Przyjaźń”
Prezes – Andrzej Zyśk

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. A. Krajowej 14/3

  1.  

Stowarzyszenie Ziemia Wąsewska
Prezes – Cezary Pałubiński

07-311 Wąsewo
ul. Zastawska 13

  1.  

Koło Wychowanków Zespołu Szkół Nr 1
Prezes – Krzysztof Łukaszewski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Rubinkowskiego 8

  1.  

Brokowskie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości
Prezes – Janusz Sokołowski

07-306 Brok
ul. Dąbrowskiego 24B

  1.  

Stowarzyszenie Mieszkańców i Miłośników Ziemi Lubotyńskiej
Prezes – Ewa Świątkowska

07-303 Stary Lubotyń 7

  1.  

Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Oddział Terenowy
Prezes – Anna Chorąży - Samsel

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Sikorskiego 3

  1.  

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy
Prezes – Danuta Umińska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Sikorskiego 3

  1.  

Federacja Młodych Socjaldemokratów Koło Powiatowe
Prezes – Tomasz Kołodziejczyk

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Pocztowa

  1.  

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Powiatowy
Prezes – Romuald Samson

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chopina 2b

  1.  

Klub Sportowy „Ostrovia”
Prezes – Andrzej Szostak

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Warchalskiego 3

  1.  

Ludowy Klub Sportowy „Ostrowianka”
Prezes – Bartłomiej Pieńkowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Okrzei 3c/5

  1.  

Ostrowski Klub Koszykówki „Sokół”
Prezes – Andrzej Socik

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Trębickiego 10

  1.  

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Przewodniczący – Zbigniew Kamiński

07-320 Małkinia Górna
ul. Leśna 15

  1.  

Lokalna Grupa Działania ZIELONE SIOŁO
Prezes - Adriana Rukat

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Mieczkowskiego 4, II piętro

  1.  

Stowarzyszenie „ Nad Wągrodą” w Chmielewie
Prezes – Walentyna Rafalik

07-323 Zaręby Kościelne
Chmielewo 64

  1.  

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Wsi Przedświt „ Świtanki”
Prezes – Janina Sójka

07-311 Wąsewo
Przedświt 37a,

  1.  

Ostrowskie Stowarzyszenie „ Ludzie z Pasją”
Prezes – Eliza Drewnowska

07-325 Boguty Pianki
Drewnowo-Ziemiaki 17

  1.  

Parafialno - Uczniowski Klub Sportowy „Roch” Jasienica
Prezes – Marek Suchcicki

07-304 Jasienica,
ul. P. Jasienicy 27

  1.  

Fundacja AMF Nasza Droga
Prezes – Barbara Bilwin

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Biała 1

  1.  

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Zarębskiej
Prezes – Andrzej Raźniak

07-323 Zaręby Kościelne
ul. Kowalska 16A

  1.  

Fundacja „Wspólna Przedsiębiorczość”  
Prezes – Marcin Niedzielski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Warszawska 83

  1.  

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Przystań"
Prezes – Anna Kolasińska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chopina 2B
Adres korespondencyjny:
07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Radwańskiego 3

  1.  

Ostrowski Uczniowski Klub Sportowy
Prezes – Bogumiła Równa

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Warchalskiego 3

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Sokół”

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Partyzantów 39

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy Boxing Team
Prezes – Kazimierz Jutrzenka

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Trębickiego 10

  1.  

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Nieskórzu
 Prezes – Hanna Kańkowska

07-304 Ostrów Mazowiecka
Nieskórz 27
adres korespondencyjny:
07-304 Ostrów Mazowiecka
Nieskórz 4

  1.  

Stowarzyszenie Przyszłość w Gminie Wąsewo
Prezes – Bernardeta Budna

07-311 Wąsewo
Trynosy Osiedle 14

  1.  

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów o/Rejonowy
Prezes – Danuta Garczyńska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Rubinkowskiego 15

  1.  

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
Zarząd Oddziału Gminnego
Kierownik – Larysa Małkińska

07-320 Małkinia Górna
ul. Przedszkolna 3

  1.  

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych
Oddział Ostrów Mazowiecka
Prezes – Jerzy Mikołajczyk

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Podstoczysko 25

  1.  

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej
Koło w Ostrowi Mazowieckiej
Prezes – Wiesław Wiśniewski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Okrzei 1/37

  1.  

Pływacki Uczniowski Klub Sportowy „ORKA”
Prezes – Adam Radomski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Kościuszki 36

  1.  

Stowarzyszenie „Wspólne Dobro”
Prezes -

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Lechonia 1

  1.  

Fundacja Rolniczej Różnorodności Biologicznej Agrinatura
Prezes – Aleksandra Priwieziencew

07-323 Zaręby Kościelne
Świerże Panki 25

  1.  

Stowarzyszenie Promujące Abstynencję i Zdrowy Styl Życia „Zacznij od Nowa”
Prezes – Maria Marek

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chopina 2B

  1.  

Mazowiecki Klub Sportów Konnych i Rekreacji „W siodle”
Prezes – Dorota Pasztaleniec

07-300 Ostrów Mazowiecka
Ugniewo ul. Podmiejska 17

  1.  

Związek Kombatantów RP i b. Więźniów Politycznych, Zarząd Koła Miejsko – Gminnego, Prezes – Czesław Parys

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 3 Maja 57

  1.  

Ostrowskie Stowarzyszenie Razem – Więcej
Prezes – Teresa Szulkowska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chełmońskiego 10

  1.  

Ostrowskie Stowarzyszenie Profilaktyki, Pomocy Psychospołecznej i Przedsiębiorczości „Feniks”
Prezes – Hubert Bąk

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Lubiejewska 32

  1.  

Ostrowskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych
Prezes – Beata Konieczko

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Rubinkowskiego 8
koresp. ul. Widnichowska 20

  1.  

Towarzystwo Przyjaciół Komorowa
Prezes – Bogumił Brzózka

07-310 Ostrów Mazowiecka
ul. Mazowiecka 56
koresp. ul. Mazowiecka 50

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska
Prezes – Hubert Betlejewski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Warszawska 22

  1.  

Stowarzyszenia „Zakręcona Ostrów”
Prezes – Jan Sikora

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Trębickiego 10

  1.  

Stowarzyszenie „Ugniewo Razem”
Prezes – Janusz Ambroziak

07-300 Ostrów Mazowiecka
Ugniewo ul. Słoneczna 19A

  1.  

Gminny Klub Sportowy „Max Rol”
Prezes – Daniel Kociński

07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 34

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Trójka”
Prezes – Artur Zadroga

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Widnichowska 4

  1.  

Stowarzyszenie “Flight Crew Association”
Prezes – Marcin Duda

07-311 Wąsewo
Antoniewo 13, Lądowisko Grądy

  1.  

Nieśmiertelny Klub Motocyklowy “QUE PASA?!”
Prezes – Paweł Rafalik

07-304 Ostrów Mazowiecka 1
Kalinowo 86

  1.  

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło w Ostrowi Mazowieckiej
Prezes – Kazimierz Kulesza

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Piłata 12 pokój nr 2

  1.  

Uczniowski Parafialny Klub Sportowy „Pasterz”

07-300 Ostrów Mazowiecka,
ul. Pasterska 2

  1.  

Ostrowski Powiatowy Związek Koszykówki
Prezes -
 

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Trębickiego 10
koresp. ul. Kolarska 21B/7

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Neptun”
Prezes – Piotr Kania

07-310 Ostrów Mazowiecka
ul. Cegielniana 90B/26

  1.  

Stowarzyszenie Małkiński Krąg
Prezes – Hanna Magrzyk

07-320 Małkinia Górna
ul. Biegańskiego 3/9
koresp. Przewóz 33

  1.  

Klub Seniora
Prezes -

07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
koresp. ul. Wodna 10

  1.  

Patrioci Ostrów
Przedstawiciel – Maciej Borawski

07-311 Wąsewo
Trynosy Osiedle 9/3

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Janusz Ambroziak

07-300 Ostrów Mazowiecka
Ugniewo ul. Zielona 14

  1.  

Stowarzyszenie Rzepa
Prezes – Jolanta Nienałtowska

07-323 Zaręby Kościelne
Nienałty Szymany 6A

  1.  

Stowarzyszenie Wspólnota Boskiego Oblicza Jezusa
Prezes – Bożenna Denis

07-308 Poręba
Nowa Osuchowa, ul. Szkolna 58