Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w szkoleniach otwartych podnoszących jakość usług i zarządzania przedsiębiorstwami społecznymi, w ramach Projektu SPES „Skuteczne Przedsiębiorstwo Ekonomii Społecznej”, finansowanego ze środków POKL „Kapitał Ludzki. Cykl szkoleniowy składa się z 9 dwu- i trzy-dniowych szkoleń, rekrutacja będzie się odbywać za każdym razem od nowa.

Drugie szkolenie z cyklu rusza już wkrótce, a konkretnie w dniach 28-31 lipca 2009 w Rynii nad Zalewem Zegrzyńskim.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników podmiotów szeroko rozumianej ekonomii społecznej z terenu Mazowsza – spółdzielni socjalnych, spółdzielni pracy, ZAZ-zów, organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą lub odpłatną pożytku publicznego, a także do takich instytucji i środowisk lokalnych, które planują rozpoczęcie działalności na polu ekonomii społecznej. Grupa uczestników będzie liczyła 20 osób.

Tematem wiodącym szkolenia będzie „Fundraising. Zdobywanie środków na działalność z uwzględnieniem POKL”.

Warsztaty będą prowadzić trenerzy Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz zewnętrzni eksperci.

Dodatkowo szkoleniu w formie nieobowiązkowej (dodatkowe zajęcia wieczorne dla zainteresowanych) będą towarzyszyły spotkania ekspertami w zakresie zarządzania finansami oraz prawnikiem.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu w dniach 28-31 lipca 2009 prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronach www.frso.pl oraz w formie załącznika w niniejszym ogłoszeniu i nadesłanie go pocztą, faxem lub mailem w terminie do 21 lipca 2009 włącznie, na adres:

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
ul. Kłopotowskiego 6 lok. 59/60
tel. 022- 396 16 04; 616 33 16  fax. 022 616 33 16

mail: spes@frso.pl

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Nie daj się wyprzedzić innym, zgłoś się już teraz! Decyduje data wpływu zgłoszenia do FRSO.

Osoby zakwalifikowane do udziału zostaną o tym poinformowane w ciągu dwóch dni od zamknięcia rekrutacji.

Uwaga: w uzasadnionych w przypadkach zwracamy koszty podróży do Warszawy. Zapewniamy transport z Warszawy do ośrodka.

Szkolenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
FORMULARZ ZGŁOSZENIA