Oddaj głos w Konkursie „Mazowsze Wschodnie pięknieje”

31.07.201512:05

Na prośbę Nadbużańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej w Siedlcach informujemy o możliwości oddania głosu na projekt Nadbużańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, PTTK i Miasta Siedlce pn.”Regionalny projekt turystyczny Doliny Bugu” w konkursie „Mazowsze Wschodnie pięknieje”.

Na siedlecki projekt można głosować do 4 sierpnia br. do godz. 12.00 na stronie internetowej konkursu:

Aby zagłosować należy:
1.    Kliknąć powyższy link.
2.    Wpisać swój adres e-mail, rozwiązać proste zadanie matematyczne i potwierdzić.
3.    Uwaga, zwrotny e-mail trafia zwykle do śmieci (spamu). Trzeba go ręcznie przenieść ze skrzynki odbiorczej i zagłosować (potwierdzić)
4.    Głos jest ważny jeśli nastąpiło przekierowanie na stronę konkursu i pojawił się komunikat potwierdzający zaliczenie głosu.
5.    Z jednego adresu e-mail można zagłosować tylko raz.

Na wszelkie pytania odpowiada Pana Jarosław Głowacki.