nota prawna | polityka prywatności

Ogłoszenia

Apel Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej

22.07.201508:16

Powiedz: „NIE” dopalaczom i narkotykom !

Ostatnie wydarzenia na terenie naszego kraju związane z zatruciami tzw. dopalaczami nakazują zachować szczególne środki ostrożności i wymagają zwiększenia nadzoru nad naszymi najbliższymi a w szczególności małoletnimi dziećmi, których życie i zdrowie po żażyciu dopalaczy może być zagrożone! Należy pamiętać, że osoby sprzedające te substancje nie kierują się bezpieczeństwem i zdrowiem osób a jedynie chęcią zarobku na czyimś nieszczęściu lub tragedii. Należy zatem pamiętać, iż osoby, które sprzedają dopalacze sprzedają śmierć!
    Zwracamy się z apelem o nie zażywanie substancji niewiadomego pochodzenia oraz  o nieznanym składzie chemicznym. Przyjęcie takich środków możę okazać się tragiczne. Przykłady hospitalizacyji zatrutych dopalaczami młodych ludzi z ostatnich dni ukazują jak niebezpieczne dla zdrowia i życia są to subtancje. Znane są również przypadki, gdy przyjęcie nieznanej substancji przez młode osoby zakończyło się ich śmiercią. Należy pamiętać, iż środki te nie są w żaden sposób badane ani dopuszczone do sprzedaży. Należy również zwrócić uwagę na osoby nam najbliższe oraz środowisko w jakim na codzień przebywają. 
    Pamiętajmy, zarówno chwila może doprowadzić do tragedi ale i ta chwila może jej zapobiec. Apelujemy o przekazywanie wszelkich informacji dotyczących dopalaczy policjantom Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Maowieckiej. 
    Pamiętaj nigdy nie wiadomo kiedy ten problem dotknie Twoich najbliższych, nie bądź obojętny zareaguj!
    

ziolo

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone