Konkurs „Najciekawsze Zakątki Naszej Ojczyzny"

09.07.201523:55

Na prośbę Fundacji Liceum i Gimnazjum Sióstr Nazaretanek w Warszawie zapraszamy do udziału w Konkursie fotograficznym „Najciekawsze Zakątki Naszej Ojczyzny”.

Honorowy patronat nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Prowincja Warszawska – Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, Magazyn „Poznaj Swój Kraj”, KONRAD – MEDIA, Radio Warszawa, Rosikon press.

Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywanie niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny, rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny, rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.

Uczestnikami konkursu może być  młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Prace wykonane zgodnie z wymagani Organizatora należy przekazać osobiście lub przesłać drogą pocztową do dnia 30 września 2015 r.

Więcej informacji na temat Konkursu można uzyskać poniżej: