Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury

01.04.201515:48

Na platformie sprinet.pl trwa ogólnopolski projekt pod nazwą „Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury”. Jego celem jest promocja turystyki regionalnej oraz pokazanie walorów zabytków w naszym kraju. Każdy z internautów może zgłosić zabytkowy obiekt.

Celem konkursu jest popularyzacja zabytków architektury w poszczególnych regionach Polski oraz zwiększenie ich rozpoznawalności pośród społeczności. Projekt ma przyczynić się również do lepszego poznania naszego kraju.

Nagrody od Partnerów Wydarzenia zostaną przyznane dla osób, które zamieszczą interesujące opisy i zdjęcia obiektów zabytkowych. Nagrody otrzymają także osoby, które zgłoszą najciekawsze komentarze.

Ogólnopolski projekt trwa do 30 czerwca 2015 r.

Zgłaszając zabytek na Platformie Sprinet należy zwrócić uwagę, by znalazł się on w profilu: Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury, wówczas wyświetli się on w konkursowym projekcie.

Link do projektu:

szlakiemzabytkow.spirinet.pl/szlakiem-zabytkow-ciekawej-architektury