UWAGA - Projekt unijny dla małych i średnich przedsiębiorstw!

18.12.201414:18

W związku z realizacją projektu „Ekobiznes to czysty zysk! wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie stosowania rozwiązań prośrodowiskowych”  współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Grupa Szkoleniowo Doradcza Europlus zaprasza do udziału w całkowicie bezpłatnych szkoleniach z zakresu szeroko pojętych rozwiązań środowiskowych. Projekt adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw sektora przetwórstwa przemysłowego i budownictwa z terenu całej Polski.
Wszelkie informacje o projekcie można uzyskać drogą elektroniczną pod adresem: kantorowicz@gsdeuroplus.pl bądź telefonicznie: 22/320 54 40;  +48/530 324 090, również na stronie projektu: http://ecozysk.eu/
W załączeniu materiały.

Informacja (PDF)