Zarząd Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Przystań" ogłasza nabór na realizację zadania ze środków Wojewody Mazowieckiego.

21.07.201415:42

W związku z realizacją zadania publicznego " Dobrze Już Było - Teraz Będzie Lepiej" - warsztaty taneczne, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Przystań" w Ostrowi Mazowieckiej ogłasza nabór na realizację w/w zadania.

W warsztatach mogą brać udział osoby niepełnosprawne mające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności /znaczny i umiarkowany/. Zadanie będzie realizowane dzięki dotacji w wysokości 4000 zł ze środków Wojwody Mazowieckiego.

Nabór odbywa się od 14 lipca 2014 roku do 8 sierpnia 2014 roku, w budynku MOSiR ul. K. Warchalskiego 3, pokój nr 5. Telefon kontaktowy 660-675-148.

Opracował: Zarząd Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Przystań"