KONKURS „KRÓLOWA MLEKA”

07.08.201410:57

Od 1 sierpnia rusza druga edycja konkursu Królowa Mleka.
Celem Królowej Mleka jest popularyzacja wiedzy o właściwym odżywianiu się i stylu życia poprzez udział w pogadankach szkolnych, piknikach, festynach (m.in.: regionalnych  i centralnych dniach mleka) oraz wystawach, targach poświęconych rolnictwu i żywności.

Królowa Mleka - wywodzi się z rodziny hodowców bydła mlecznego lub uczy się/studiuje na kierunku związanym z produkcja i przetwórstwem mleka. Jest młodą kobietą w wieku 18-30 lat i posiada wiedzę na temat właściwego odżywiania się i związku produktów mleczarskich ze zdrowiem.
    Osoby zainteresowane tytułem „Królowa Mleka” mogą nadsyłać swoje zgłoszenia od 01 sierpnia do 30 września 2014 r.

Informacje na temat zasad organizacji konkursu, regulamin i harmonogram udziału w ww. konkursie znajduje się na stronie www.krolowamleka.pl  , zakładka „Zgłoszenia”.

Przygotowała: Teresa Piórkowska