Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość

09.07.201414:36

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła VI edycję konkursu na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich pod nazwą „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”.

Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej  z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenia publicznej debaty na temat polskiej wsi. Kapituła Konkursowa wyłoni wyróżniające się opracowania, które zostaną wydane w postaci książkowej w Wydawnictwie Naukowym Scholar www.scholar.com.pl, będącym partnerem w projekcie. Dodatkowo zwycięzca w każdej z kategorii otrzyma nagrodę pieniężną  w wysokości 5 tysięcy złotych brutto.

Termin nadsyłania prac upływa 31 lipca 2014 roku.
Przedsięwzięciu patronują: Polski komitet ds. UNESCO; www.kulturaludowa.pl; www.witrynawiejska.pl
Szczegóły dotyczące konkursu wraz z dokumentacją niżej wymienioną:
•    ogłoszenie konkursu,
•    regulamin,
•    karta zgłoszeniowa,
znajdą Państwo  na stronie internetowej www.fdpa.org.pl .

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela: Pani Anna Misiewicz,
e-mail: a.czapla@fdpa.org.pl,
tel. 22/864 03 90; 784 013 951,
fax. 22/864 03 61