Zbliża się termin zakończenia zgłaszania prac do IX edycji konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

17.06.201409:09

W związku z mijającym terminem zgłaszania prac do konkursu fotograficznego organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, ponownie zachęcamy do udziału i nadsyłania zdjęć.

Zgłoszenia wraz z fotografiami oraz płytą CD/DVD należy składać w terminie do 16 czerwca 2014 r. w zapieczętowanej kopercie z dopiskiem: „KONKURS FOTOGRAFICZNY „MAZOWSZE BLISKIE SERCU”.
    Szczegółowe informacje dostępne są w serwisie internetowym Samorządu Województwa Mazowieckiego:

Opracowała: Milena Uścińska