XIV Promocyjny Spływ Kajakowy Rzeką Bug

30.04.201414:02

Starosta Siemiatycki Mikołaj Mantur serdecznie zaprasza do czynnego udziału w „XIV Promocyjnym Spływie Kajakowym Rzeką Bug” na trasie Mielnik – Drohiczyn – Brok, który odbędzie się w dniach 28 czerwca – 3 lipca br. Spływ będzie znaczącym atutem w procesie promowania Regionu Nadbużańskiego, a także doskonałą okazją do poznania tych dziewiczych terenów.

Uczestnicy spływu będą mogli wziąć udział w zwiedzaniu miejscowości na trasie wyprawy, a podczas postojów uczestniczyć w imprezach integracyjnych z udziałem lokalnej społeczności i samorządów.

Promocyjny Spływ Kajakowy Rzeką Bug jest imprezą niekomercyjną mającą na celu promocję walorów przyrodniczo-krajoznawczych Doliny Bugu jako regionu atrakcyjnego turystycznie. Spływ jest organizowany przez Stowarzyszenie Gmin Powiatów i Regionów Nadbużańskich oraz Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach.

Program spływu oraz kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony www.siemiatycze.pl

Opracowała: Milena Uścińska