STAROSTA OSTROWSKI ZAPRASZA MŁODZIEŻ ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I PONDAGIMNAZJALNYCH Z TERENU POWIATU OSTROWSKIEGO DO UDZIAŁU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR STAROSTY OSTROWSKIEGO

24.03.201415:01

W dniu 8 kwietnia 2014 r. na łęgach nadbużańskich w miejscowości Zawisty Nadbużne k. Małkini Górnej odbędą się Sztafetowe  Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Ostrowskiego w kategoriach dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Ostrowski oraz szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu ostrowskiego.

Zawody zostaną przeprowadzone w ramach XV Powiatowej Olimpiady Szkół Ponadgimnazjalnych 2013/2014 oraz XVI Powiatowych Igrzysk Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych 2013/2014.

Komunikat organizacyjny zawodów