Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Roku 2013”

28.10.201314:13

Na prośbę Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie, informujemy o konkursie „Lider Przedsiębiorczości Roku 2013”. Do konkursu zaproszone są mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Konkurs stanowi integralną część Konferencji organizowanej
w partnerstwie z Warszawską Giełdą Papierów Wartościowych. Konferencja odbędzie się w  dniach 6 – 7 grudnia br. w Warszawie w siedzibie Giełdy przy ulicy Książęcej 4.
    Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.
O tytuł „Lidera Przedsiębiorczości Roku 2013” ubiegać się mogą mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa: produkcyjne, rzemieślnicze, handlowe i usługowe oraz osoby i instytucje wspierające przedsiębiorczość.

Przedsiębiorstwa oceniane będą w trzech kategoriach:
- Mikro przedsiębiorstwa: firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników,
- Małe przedsiębiorstwa: firmy zatrudniające mniej niż 50 pracowników,
- Średnie przedsiębiorstwa: firmy zatrudniające mniej niż 250 pracowników.
    Zgłoszenia kandydatów można dokonywać do dnia 4 listopada 2013 roku.

Więcej informacji na tronie www.fund.org.pl