Narodowy Dzień Sportu

16.10.201308:47

Na prośbę Ministerstwa Sporu informujemy o możliwości wzięcia udziału w Narodowym Dniu Sportu, którego obchody zaplanowano na dzień 26 października br. Będzie to niekomercyjny, bezpłatny projekt dedykowany wszystkim Polakom, którzy kochają sport.

Założeniem jest zorganizowanie dnia otwartego w najważniejszych placówkach sportowych w Polsce. Polegać on będzie na możliwości nieodpłatnego uczestnictwa w specjalnie zorganizowanych treningach, które obejmować będą wiele dyscyplin sportowych.
    W projekcie może wziąć udział każdy, kto przez zadedykowaną przedsięwzięciu stronę internetową zapisze się na zajęcia. Głównymi ośrodkami, w których skupią  się wydarzenia są największe miasta – Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Trójmiasto oraz Warszawa.
Więcej informacji na stronie www.narodowydziensportu.pl.

Opracowała: Natalia Wujek