I Warszawski Maraton Roller Cup z rekordem Guinnessa

19.09.201315:17

Na prośbę Media Poland Bike informujemy, iż w dniu 22 września br. odbędzie się I Warszawski Maraton Roller Cup. Pierwsze zawody Roller Cup będą równocześnie finałem Długodystansowego Pucharu Polski 2013 w jeździe szybkiej na rolkach. W trakcie imprezy dojdzie również do próby pobicia rekordu Guinnessa w jeździe tyłem.

Roller Cup ma charakter otwarty. Wystartować może każdy. Wystarczy mieć rolki i kask. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Program imprezy obejmuje wyścigi dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży, dorosłych oraz zawodowców.
Trasa usytuowana jest w nowej części Wilanowa. Kolorowe Miasteczko Rolkarskie z Biurem Zawodów, ze startem i metą wyścigów znajdzie się przy Al. Rzeczpospolitej obok Świątyni Opatrzności Bożej.
I Warszawski Maraton Roller Cup organizowany jest we współpracy z Zarządem Dróg Miejskich, Zarządem Transportu Miejskiego, Urzędem Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy, Polskim Związkiem Sportów Wrotkarskich, Fundacją Mazowieckie Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego, Fundacją Sport i Poland Bike.
Więcej informacji na stronie internetowej www.rollercup.pl