Rajdy rowerowe z okazji XX-lecia Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego

26.08.201313:09

Na prośbę Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych- Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego oraz Polsko-Ukraińskiej Fundacji im. I.J. Paderewskiego, mamy zaszczyt poinformować Państwa o rajdach rowerowych z okazji XX-lecia Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.

Jest on drugim co do wielkości parkiem krajobrazowym Polsce, a największym na Mazowszu. Z okazji jubileuszu organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w 3-dniowej rowerowej wędrówce dookoła  granic Parku.  Celem wycieczek jest popularyzowanie aktywnego wypoczynku, przyjaznych przyrodzie form turystyki oraz walorów przyrodniczych, historycznych i kulturowych Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.
    Szczegółowe informacje dotyczące rajdów znajdą państwo w załączonym ogłoszeniu oraz regulaminie.