Konkurs „Eurolider 2013”

23.08.201309:12

W imieniu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego informujemy o możliwości wzięcia udziału w konkursie „Eurolider 2013”. Organizowany w tym roku po raz piąty konkurs ma na celu wyróżnienie osób, które wykorzystując Fundusze Europejskie, prowadzą różnorodne przedsięwzięcia i zmieniają życie lokalnej społeczności.

Organizatorem Konkursu „Eurolider 2013” jest Departament Informacji, Promocji i Szkoleń Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.
Do Konkursu „Eurolider 2013” mogą być zgłaszane osoby, które przyczyniły się do powstania i realizacji projektów służących społeczności i rozwojowi lokalnemu. Warunkiem jest, dofinansowanie w/w projektu z Funduszy Europejskich  oraz  zakończenie
jego realizacji.
Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne wysokości 8.000 zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa  30  września 2013 r.

Więcej szczegółów na temat Konkursu znajdą Państwo na stronie www.eurolider.gov.pl  lub pod nr telefonu (22) 2737385 oraz (22) 27 37 380