Konkurs „Dobre Stypendia”

06.08.201315:13

W imieniu Fundacji Dobra Sieć informujemy o możliwości wzięcia udziału w konkursie „Dobre Stypendia”. Organizowany w tym roku po raz czwarty konkurs ma na celu wyróżnienie najlepiej prowadzonych programów stypendialnych i docenienie ich znaczenia w ułatwianiu dostępu do kształcenia i rozwoju oraz promocję idei stypendiów.

Organizatorem Konkursu „Dobre Stypendia 2013” jest Fundacja Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.
W Konkursie „Dobre Stypendia” mogą wziąć udział fundacje i stowarzyszenia, uczelnie wyższe, samorządy, firmy oraz fundacje utworzone przez firmy, które realizują programy stypendialne lub współpracują przy realizacji programów stypendialnych.
W pierwszych trzech edycjach Konkursu tytuł „Dobre Stypendium” otrzymały między innymi programy stypendialne: Funduszu Lokalnego Masywu Śnieżnika, Centrum Myśli Jana Pawła II, Fundacji Nauka i Pasja, Biłgorajskiego Funduszu Lokalnego, Fundacji BGŻ, Urzędu Miasta Łodzi, Uniwersytetu Jagielloński, Nidzickiego Funduszu Lokalnego oraz Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.
Ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym nastąpi podczas, organizowanej cyklicznie przez Fundację Dobra Sieć i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, konferencji o tematyce stypendialnej, która odbędzie się na jesieni w Warszawie.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa  9 września 2013 r.
Więcej szczegółów na temat Konkursu znajdą Państwo na stronie www.mojestypendium.pl.