KONKURS „KRÓLOWA MLEKA”

11.07.201312:18

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie  się konkurs „Królowa Mleka” organizowany przez Spółkę Nathusius  Investments  Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie.
 Celem Królowej Mleka jest popularyzacja wiedzy o właściwym odżywianiu się i stylu życia poprzez udział w pogadankach szkolnych, piknikach, festynach (m.in.: regionalnych i centralnych dniach mleka) oraz wystawach, targach poświęconych rolnictwu i żywności.

Królowa Mleka - wywodzi się z rodziny hodowców bydła mlecznego lub uczy się/studiuje na kierunku związanym z produkcja i przetwórstwem mleka. Jest młodą kobietą w wieku 18-30 lat i posiada wiedzę na temat właściwego odżywiania się i związku produktów mleczarskich ze zdrowiem.
 Osoby zainteresowane tytułem „Królowa Mleka” mogą nadsyłać swoje zgłoszenia od 01 lipca do 31 sierpnia 2013 r.

Szczegółowe informacje  na temat zgłoszenia udziału w ww. konkursie na stronie www.krolowamleka.pl  , zakładka „Zgłoszenia”.
 Królowa mleka na gruncie polskim wspierana jest przez organizacje branżowe: Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny oraz Federację Branżowych Związków Producentów Rolnych.

Więcej informacji można uzyskać:
Janusz Górski
Nathusius Investments Sp. z o.o