Projekt „Orlik Polska”

17.05.201315:35

W imieniu Fundacji Polska Do Przodu organizującej oraz realizującej społeczny projekt „Orlik Polska” informujemy o możliwości bezpłatnego udziału w sportowym wydarzeniu.
W bieżącym roku projekt realizowany jest w trzech kategoriach wiekowych +16, +35 oraz „Kobiet +16”.
Społeczny projekt gromadzący w ubiegłym roku liczbę 50 000 uczestników opiera się na III szczeblach tj. regionalny, wojewódzki oraz ogólnopolski. Pierwszy etap trwa do dnia 11 sierpnia 2013 r. (czas na dołączenie oraz zrealizowanie I szczebla). Termin finałów wojewódzkich opiewa od 1 do 8 września 2013 r., zaś kluczowe finały krajowe zaplanowane zostały zgodnie z ubiegłorocznym kalendarzem na przełomie 21 – 29 września 2013 r.
Organizatorzy mają  poparcie Polskiego Związku Piłki Nożnej, Ministerstwa Sportu i Turystyki, czy poszczególnych Marszałków Wojewódzkich którzy przychylają się do organizacji oraz realizacji w/w założeń.
Zapraszamy na oficjalny portal projektu www.orlikpolska.pl oraz dołączenie do sportowego grona w skali kraju! Projekt pozwolił narodzić w okresie zimowym kolejną rywalizację w skali Ogólnopolskiej pn. „Halowa Polska” → www.halowapolska.pl
www.orlikpolska.pl
www.orlikeuro.eu