Konferencja „RECEPTA NA W-F”

14.05.201314:20

Akademia Mistrzów Sportu – Mistrzów Życia zaprasza na konferencję „RECEPTA NA WF czyli jak zachęcić uczniów do aktywności fizycznej. Współorganizatorami szkolenia są Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Miasta i Gminy w Sochaczewie oraz Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie  i działający przy nim Klub Olimpijczyka.
Patronat honorowy nad konferencją objęli: Poseł na Sejm RP Mirosław Koźlakiewicz, Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki.
Szkolenie odbędzie się w dniach 15 -16 maja 2013 r. w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie.
Spotkanie adresowane jest do szeroko rozumianego środowiska sportowego – nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów, działaczy sportowych i samorządowców związanych ze sportem z terenu Mazowsza.
Celem konferencji będzie pokazanie jak sport i aktywność fizyczna mogą być pomocne w skutecznej pracy wychowawczej, szkolenie stworzy także możliwość wzajemnego poznania się,  wymiany poglądów i doświadczeń oraz nawiązanie działań do wspólnych działań w przyszłości.