Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość

08.02.201315:16

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła V edycję konkursu na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich pod nazwą „Polska wieś – dziedzictwo  i przyszłość” pod patronatem honorowym Polskiego Komitetu ds. UNESCO.

Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej  z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenia publicznej debaty na temat polskiej wsi. Kapituła Konkursowa wyłoni wyróżniające się opracowania, które zostaną wydane w postaci książkowej w Wydawnictwie Naukowym Scholar www.scholar.com.pl, będącym partnerem w projekcie. Dodatkowo zwycięzca w każdej z kategorii otrzyma nagrodę pieniężną  w wysokości 5 tysięcy złotych brutto.

Termin nadsyłania prac upływa 31 lipca 2013 roku.

Szczegóły dotyczące konkursu wraz z dokumentacją niżej wymienioną:
•    ogłoszenie konkursu,
•    regulamin,
•    karta zgłoszeniowa,
znajdą Państwo  na stronie internetowej www.fdpa.org.pl .

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela: Pani Sylwia Konopacka-Bąk,  e-mail: s.konopacka@fdpa.org.pl,
tel. 22/864 03 90; 531 829 506,
fax. 22/864 03 61

Adres do korespondencji:
Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa
ul. Gombrowicza 19

Informację proszę podać na stronie internetowej Starostwa w ogłoszeniach.

Przygotowała: Teresa Piórkowska
Podinspektor ds. rolnictwa i rybactwa śródlądowego
Tel. 29/645 71 32