Cykl bezpłatnych infoseminariów dla pracowników i przedsiębiorców

25.01.201311:43

Na prośbę Samorządu Województwa Mazowieckiego i firmy PSDB Sp. z o.o. w Warszawie zamieszczamy informację o cyklu bezpłatnych infoseminariów, organizowanych w ramach Projektu pn. „Mazowiecka Sieć Ośrodków Doradczo – Informacyjnych w zakresie innowacji (MSODI)”, których celem jest dostarczenie zainteresowanym podmiotom wiedzy na temat tego, w jaki sposób najbardziej efektywnie wdrażać innowacje w swojej organizacji.

Projekt adresowany jest do szerokiego grona odbiorców: przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, samozatrudnionych, dużych przedsiębiorstw, urzędów lokalnych administracji publicznej oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.
 Poniżej zamieszczamy harmonogram najbliższych infoseminariów:

Tematy spotkań zaplanowanych na I kwartał 2013  Subregion/miasto  Planowany termin spotkania
Eko – Innowacje w sektorze energetycznym  Ostrołęka   13.02.2013 r
Budowanie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstwa  Ostrołęka  19.02.2013 r.
Rozwój przez design Ostrołęka  21.02.2013 r.
W poszukiwaniu innowacji – analiza potrzeb,
a rozwój innowacyjny przedsiębiorstwa
Ostrołęka  27.02.2013 r.
User - driver - innovation - rynek źródłem innowacji Ostrołęka  07.03.2013 r.
Partnerstwo w konkurencji - rozwój klastrów Ostrołęka 14.03.2013 r.
Open innovation - jak skutecznie wykorzystywać zewnętrzne źródła innowacji Ostrołęka 21.03.2013 r.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma bezpłatnie komplet materiałów szkoleniowych oraz poczęstunek.
 Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie www.psdb.com.pl/msodi, natomiast szczegółowe programy infoseminariów oraz lokalizacje spotkań na terenie województwa mazowieckiego znajdują się pod adresem strony: http://www.msodi.mazovia.pl/wydarzenia