Aplikacja „Mazowiecki Bank Projektów”

30.11.201215:54

Na prośbę Marszałka Województwa Mazowieckiego, informujemy o powstaniu aplikacji „Mazowiecki Bank Projektów”, elektronicznej bazy wiedzy o inwestycjach w województwie mazowieckim.

Aplikacja skierowana jest do potencjalnych beneficjentów przyszłego regionalnego programu operacyjnego 2014 – 2020 tj. m.in. do jednostek samorządu terytorialnego, instytucji otoczenia biznesu, instytucji naukowych, jednostek badawczo – rozwojowych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, podmiotów działających w oparciu o zapisy ustawy o partnerstwie publiczno – prywatnym.
     Aplikacja jest dostępna na stronie www.mazovia.pl w zakładce UE oraz na stronie www.bankprojektow.mazovia.pl.
     Szczegółowych informacji nt. „Mazowieckiego Banku Projektów” udziela Departament Strategii Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego, tel. 22 59 79 969 oraz 22 59 79 785.