Konkurs pn. „Moje Stypendium – Opowieści Stypendialne”

20.07.201210:32

Fundacja Dobra Sieć oraz Fundacja Orange ogłosiła konkurs pn. „Moje Stypendium – Opowieści Stypendialne”. Celem konkursu jest promocja programów stypendialnych. W Konkursie mogą wziąć udział obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, byli i obecni stypendyści programów stypendialnych organizowanych przez fundacje, stowarzyszenia, firmy, jednostki samorządu terytorialnego i uczelnie wyższe, a także finansowanych z funduszy europejskich lub budżetu państwa.

Zadaniem uczestników konkursu jest podzielenie się historiami, doświadczeniami i wspomnieniami z bycia stypendystą. Do Konkursu można zgłosić fotoreportaż, filmik, felieton, blog albo foto – blog. Spośród nadesłanych prac konkursowych Jury wybierze najlepsze, a o tym kto wygra Konkurs zdecydują Internauci.
Konkurs jest adresowany do stypendystów, którzy brali/biorą udział w programach stypendialnych krajowych i zagranicznych w latach 2009 – 2012. Prace można nadsyłać indywidualnie lub grupowo ( max 3 osoby w zespole).
Na zwycięzców czekają tablety multimedialne i inne nagrody.
Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 10 września 20112 r.
Więcej informacji na temat Konkursu znajdą Państwo na stronie www. mojestypendium.pl.