Infolinia Rzecznika Praw Obywatelskich

20.07.201210:08

Na prośbę Pełnomocnika Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi Pani Tamary Borkowskiej oraz Pani Ireny Lipowicz – Rzecznik Praw Obywatelskich informujemy o przedsięwzięciu realizowanym przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich.

Od 16 kwietnia 2012 roku pod numerem telefonu 800 676 676 działa dostępna dla wszystkich Infolinia rzecznika Praw Obywatelskich. Połączenie jest bezpłatne z telefonów stacjonarnych i telefonów komórkowych należących do sieci: Orange, Play, Plus, T-Mobile.

Łącząc się z Infolinią Obywatelską można uzyskać podstawowe informacje o prawach człowieka i kompetencjach Rzecznika Praw Obywatelskich.  Telefon obsługują doświadczeni prawnicy – pracownicy Wydziału Przyjęć Interesantów Biura Rzecznika Praw Obywatelskich.

Telefon jest czynny:
Poniedziałek w godz. 10.00 – 18.00
Wtorek – piątek w godz. 8.00 – 16.00.