Konkurs „Uzdrowić szpitale”

06.06.201216:43

W maju 2012 r. Powiat Ostrowski przystąpił do konkursu „Uzdrowić Szpitale” realizowanego w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Zdrowe Szpitale”.

Celem konkursu jest poznanie oczekiwań społeczności lokalnych wobec standardów świadczenia usług szpitalnych w ich regionie.
     Zwycięzcą konkursu zostaje powiat (lub miasto na prawach powiatu), który zbierze najwięcej wypełnionych ankiet w stosunku do liczby mieszkańców.
     Ankiety mogą być przesyłane wyłącznie przez mieszkańców powiatu ostrowskiego drogą on-line za pośrednictwem strony internetowej dostępnej pod adresem www.zdroweszpitale.pl/ankieta Jeden mieszkaniec powiatu  z jednego nr IP może tylko raz wypełnić i przesłać ankietę. Ankiety można wysyłać do godz. 17.00 w dniu 30 września 2012 r. za prawidłowo wypełnione ankiety uznaje się takie, w których zostały uzupełnione wszystkie puste pola.
     W konkursie do wygrania jest kompleksowy audyt szpitala zawierający m.in. analizę działalności medycznej, operacyjnej i sytuacji ekonomiczno-finansowej lub defibrylator AED wraz z 1-dniowym szkoleniem z zakresu pierwszej pomocy przeprowadzonym przez Mistrzów Polski w Ratownictwie Medycznym 2011. Ponadto laureat otrzyma tytuł „Samorząd dbający o szpital 2012” .
     Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.zdroweszpitale.pl
     W związku z powyższym zachęcam wszystkich mieszkańców powiatu do wypełnienia przedmiotowej Ankiety.