Konkurs Lider Animator

18.05.201214:31

Informujemy o możliwości wzięcia udziału w konkursie Coca Coli Lider Animator i zgłoszenia pomysłu na skuteczną promocję sportu.

Program Lider Animator skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego i instytucji oświatowych, ale przede wszystkich do lokalnych animatorów, organizujących różnego rodzaju zajęcia rekreacyjne, programy szkolne i imprezy sportowe oparte na aktywności fizycznej.
Konkurs polega na napisaniu projektu aktywności fizycznej i wykonaniu jego prezentacji. Projekt może dotyczyć dowolnej dyscypliny sportu, ale musi być realizowany na rzecz placówki oświatowej, wychowawczej albo jednostki samorządu terytorialnego. Pracę trzeba zarejestrować do 15 lipca na stronie internetowej konkursu www.lideranimator.pl.
Największe szanse na uznanie mają autorzy projektów uwzględniających zdrowotne i wychowawcze wartości sporu, angażując jak największą liczbę uczestników, w tym także osób mniej sprawnych fizycznie i stawiających na nowatorskie rozwiązania.
Nagrodą w konkursie dla najlepszych animatorów aktywności fizycznej jest finansowe wsparcie projektów. 15 najlepszych prac zostanie uhonorowanych  grantami w wysokości od 10.000,00 zł do 15.000,00 zł na realizację nowych inicjatyw, rozszerzenie lub kontynuowanie działalności związanej z promocją sportu i aktywnością fizyczną.
Więcej szczegółów na temat konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej www.lideranimator.pl.