Konkurs na najaktywniejsze sołectwo

11.05.201215:15

Wojewoda Mazowiecki, Związek Stowarzyszeń Mazowiecki Leader, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie oraz Gazeta Sołecka ogłosili konkurs na najaktywniejsze sołectwo.

Konkurs ten jest doskonałą okazją do promocji ciekawych inicjatyw w społeczności wiejskiej. Podczas oceny projektu będzie brany pod uwagę m.in. jego wpływ na integrację społeczności lokalnej, zasięg oraz innowacyjność przedsięwzięcia. istotne będzie również podjęcie uchwał o utworzeniu funduszu sołeckiego.
Szczegółowe informacje na temat  konkursu, w tym regulamin oraz kartę zgłoszeniową znajdą Państwo na stronie www.mazowieckie.pl lub można je uzyskać pod numerem telefonu (22) 659 69 80 lub (22) 659 62 16 lub poprzez kontakt mailowy: ngo@mazowieckie.pl