„Mazowsze nadaje na jednej fali”

05.04.201210:29

Warszawska Grupa Doradców PR ogłasza konkurs, który może przyspieszyć rozwój Twojej kariery i odmienić Twoje życie prywatne.
Jeśli nie jest Ci obojętne jak widzą Cię inni oraz chcesz się sprawniej komunikować z otaczającym światem razem z WGD PR możesz dowidzieć się, co zrobić, żeby wszystkie drzwi same otwierały Ci się przed nosem, bez zbędnego „Sezamie otwórz się”. Wykorzystaj szansę, którą stwarza wszystkim chętnym konkurs „Mazowsze nadaje na jednej fali”. Warunkiem uczestnictwa jest jedynie wiek, ale bez obaw, wystarczy mieć ukończone 18 lat oraz być mieszkańcem Mazowsza. Jedna krótka odpowiedź na proste pytanie i jeśli Ci się poszczęści sztuka skutecznej komunikacji nie będzie miała dla Ciebie żadnych tajemnic.
Nagrodą w konkursie jest szkolenie z zakresu autoprezentacji lub komunikacji niewerbalnej.
Żeby wygrać szkolenie wystarczy zajrzeć na stronę http://www.wgd-pr.pl/ przeczytać regulamin, odpowiedzieć na proste pytanie i czekać na wyniki! Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie!