V edycja Konkursu o Laur Marszałka dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2011

27.01.201210:36

Departament Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie organizuje V edycję Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2011.

Konkurs zaplanowany  jest z myślą o jak najszerszym gronie producentów żywności z terenów Województwa Mazowieckiego. Skierowany jest do firm sektora spożywczego oraz do indywidualnych producentów i wytwórców. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie producentów wyróżniających się wysoką jakością produkcji, kultywowaniem i popularyzowaniem mazowieckiej tradycji kulturalnej, a także oryginalnością w podejściu do tematu żywności i przetwórstwa.
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do dnia 29 lutego br.

Konkurs zaplanowany został z myślą o jak najszerszym gronie producentów żywności z terenu Województwa Mazowieckiego. Szeroka formuła konkursu pozwala na udział w nim nie tylko do firm komercyjnych, ale także do podmiotów i organizacji zajmujących się wytwarzaniem żywności na mniejszą skalę, takich jak: koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne, gospodarstwa ekologiczne, osoby fizyczne, które mogą udokumentować swoją działalność posiadanymi certyfikatami, dyplomami, zaświadczeniami lub innymi dokumentami np. potwierdzającymi prezentację produktu na targach, wystawach, imprezach lokalnych i regionalnych.

Warunki udziału w konkursie oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora konkursu: www.mazovia.pl