Podmioty zainteresowane pozyskaniem inwestora zagranicznego mają możliwość zamieszczania ofert

19.01.201212:03

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A jest agencją rządową, której misją jest przyczynianie się do wzrostu gospodarczego poprzez zwiększanie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski oraz promowaniu Polski jako atrakcyjnego miejsca do lokowania kapitału. Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów zagranicznych oraz polskich samorządów i przedsiębiorców stworzona została Baza Regionalnych Projektów Kooperacyjnych.

W bazie tej podmioty zainteresowane pozyskaniem inwestora zagranicznego mają możliwość zamieszczania ofert, a inwestorzy zagraniczni mają możliwość pozyskania informacji o polskich przedsiębiorcach poszukujących partnera zagranicznego do wspólnej realizacji przedsięwzięcia. W bazie zamieszczane będą tylko oferty firm zarejestrowanych
w Polsce (konieczność podania KRS lub REGON firmy).
    Inwestorzy zagraniczni będą kontaktować się bezpośrednio z zainteresowanymi współpracą oferentami.

Więcej informacji na stronie:  www.paiz.gov.pl/investment_offers