UWAGA ROLNICY - ruszają dopłaty do zużytego materiału siewnego.

17.01.201209:17

Wnioski można składać od 15 stycznia do 25 czerwca 2012 roku.

Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Warszawie  informuje, że  w okresie od 15 stycznia 2012 do 25 czerwca 2012 r. producenci rolni będą mogli ubiegać się o  dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie. Dopłaty dotyczą materiału siewnego zbóż ozimych i jarych, roślin strączkowych i ziemniaka, zakupionego i zużytego do siewu lub sadzenia  w terminie od 15 lipca 2011 r. do 15 czerwca 2012 r.

Szczegółowe informacje dotyczące uzyskania dopłaty znajdują się w „ Warunkach uzyskania dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany w ramach pomocy de minimis w rolnictwie w 2012 r.”

UWAGA: w 2012 r. obowiązuje NOWY WZÓR WNIOSKU o przyznanie dopłaty.

Szczegółowe informacje oraz formularz Wniosku, załączniki (Oświadczenia) i instrukcja wydania Wniosku znajdują  się na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego: www.arr.gov.pl.
  Informacji udzielają również pracownicy Telefonicznego Punku Informacyjnego ARR pod numerem telefonu: tel. 22/661-72-72 oraz  Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Warszawie, ul. J. Waszyngtona 146,  tel. 22/515-81-32.

Przygotowała: Teresa Piórkowska