II edycja projektu Ministerstwa Środowiska GREENEVO.

03.02.201111:20

GreenEvo – Akcelator Zielonych Technologii  to innowacyjny projekt Ministerstwa Środowiska przygotowany z myślą o wsparciu dla polskich małych oraz średnich przedsiębiorstw oferujących rozwiązania w zakresie technologii w procesie zagranicznej ekspansji.

Poprzez szereg działań przygotowanych w ramach projektu Ministerstwo Środowiska pragnie szerzyć polską myśl technologiczną na rynkach zagranicznych.
Korzyści płynące z uczestnictwa w GreenEvo dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw:
     1. Wsparcie instytucji rządowych na całym świecie
     2. Możliwość uczestnictwa w misjach gospodarczych wraz z przedstawicielami polskiego rządu, a także licznych
          seminariach, konferencjach.
     3. Szeroka oferta bezpłatnych szkoleń w zakresie sprzedaży, ochrony własności intelektualnej oraz
          dostępnych ścieżek finansowania.
     4. Prezentacja technologii w katalogu GreenEvo – liderzy polskich zielonych technologii, i jego globalna
          dystrybucja.
     5. Stałe wsparcie ze strony ekspertów projektu GreenEvo.

Marka GreenEvo zrzesza najlepszych, polskich producentów z branży środowiskowej – dla konsumenta jest to gwarancja jakości oraz solidności produktu.

Aplikacja krok po kroku:
         1. Rejestracja na stronie www.greenevo.gov.pl
         2. Wypełnienie wniosku w terminie od 17.01.20011 r. do 28.02.2011 r.

Rozwiązanie konkursu:
           Marzec 2011 r. na www.greenevo.gov.pl oraz www.mos.gov.pl

Więcej informacji można uzyskać: e-mail: agnieszka.kozłowska-korbicz@mos.gov.pl

Przygotowała: Teresa Piórkowska
podinspektor  ds. rolnictwa i rybactwa śródlądowego
tel.29/645 71 32