XII Festiwal Nauki i Sztuki w Siedlcach

21.06.201013:29

Informujemy, że w dniach 21 – 24 października 2010 r. odbędzie się w Siedlcach XII Festiwal Nauki i Sztuki.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursach, ogłoszonych w ramach festiwalu:

1. „Świetlne spektakle natury” – konkurs fotograficzny;
2. „Przyrodnicze puzzle” – konkurs malarski związany z Rokiem Różnorodności Biologicznej 2010;
3. „Limeryki sławiące przyrodniczą różnorodność” – konkurs poetycki;
4. „Przepis na zdrowie” – konkurs na oryginalne potrawy i lekarstwa wykonywane z roślin, przekazywane z pokolenia na pokolenie, wypraktykowane, skuteczne, wg receptury zapisanej „w notatniku babuni”.

Wszystkie konkursy mają nieograniczony zasięg. Termin składania prac upływa
10 września 2010 r. Prace przyjmowane są w sekretariacie Instytutu Biologii Akademii Podlaskiej przy ul. B. Prusa 12 w Siedlcach.
Dodatkowe informacje o ww. konkursach  można znaleźć na stronie internetowej festiwalu http://www.festiwal.ap.siedlce.pl