Zbiórka baterii

18.03.201015:33

Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież oraz ich rodziny i nauczycieli do wzięcia udziału we współzawodnictwie w zbieraniu baterii, w ramach organizowanej

II edycji „Konkursu – zbiórka baterii w przedszkolach,szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych”.

Głównym celem konkursu jest propagowanie właściwych postaw proekologicznych u najmłodszych. Akcjom tego rodzaju przyświeca szczytny cel, jakim jest edukacja ekologiczna i kształtowanie właściwych postaw w postępowaniu  z odpadami.

Regulamin II edycji „Konkursu – zbiórka baterii ....”,druk Raportu z przebiegu zbiórki -pobierz

wzór umowy - pobierz

Rodzaje baterii - pobierz

Wszelkie zapytania proszę kierować do Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej ul. 3 Maja 51, pokój nr 13 lub 14. Telefon kontaktowy (0-29) 645 71 32 - P. Edyta Wilczyńska i P. Marta Samson – Zgoda.

STAROSTA  OSTROWSKI

ZBIGNIEW  KAMIŃSKI