OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNYDLA DZIECI I MŁODZIEŻY POD HASŁEM „WIATR, WYPADEK, OGIEŃ, WODA – STRAŻAK ZAWSZE RĘKĘ PODA”

01.03.201012:22

Szanowni Państwo

W ramach popularyzacji ochrony przeciwpożarowej, tematyki zagrożeń i obrony cywilnej Starosta Ostrowski organizuje XII edycję eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży .

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół specjalnych i wychowanków innych placówek wychowawczych pod hasłem:
„Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”.
 W związku z powyższym wzorem lat ubiegłych zapraszam do współpracy i proszę o przeprowadzenie etapów szkolnych w szkołach i placówkach oświatowych funkcjonujących na terenie miast i gmin powiatu ostrowskiego.
 Wyłonione (zgodnie z regulaminem) prace proszę nadesłać na adres starostwa, Biuro Zarządzania Kryzysowego, Obrony Cywilnej i Spraw Obronnych, ul. 3 Maja 68, 07-300 Ostrów Maz. do dnia 26 marca 2010 roku. Rozstrzygnięcie konkursu na szczeblu powiatu przewidywane jest na dzień 31 marca 2010 roku. Protokół z eliminacji powiatowych oraz zaproszenia dla laureatów przesłane zostaną pocztą do wszystkich uczestników konkursu.

Regulamin konkursu -pobierz (PDF)

SEKRETARZ KOMISJI KONKURSOWEJ
/-/