O G Ł O S Z E N I E

14.12.200914:39

Serdecznie zachęcam dzieci oraz ich rodziny i opiekunów do udziału w organizowanych programach edukacyjnych z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

Jednocześnie informuję o rozpoczęciu ogólnopolskiej edycji edukacyjnego programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury" w której mogą wziąć udział wszystkie przedszkola z powiatu ostrowskiego.
"Kubusiowi Przyjaciele Natury" to ekologiczny program edukacyjny, którego celem jest nauczenie dzieci, w jaki sposób dbać o naturę.
Akcję organizuje firma Tymbark i marka Kubuś, przy współpracy z Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Patronat honorowy nad Programem objęło Ministerstwo Środowiska.

Wszystkie informacje na temat programu, regulamin oraz zasady są dostępne na stronie www.przyjacielenatury.pl
Udział w programie jest bezpłatny.

STAROSTA  OSTROWSKI

mgr  Zbigniew  Kamiński