Agencja Rynku Rolnego ogłasza Komunikat Prasowy

25.11.200909:20

1. Uwaga plantatorzy buraka cukrowego objęci procesem restrukturyzacji sektora cukrowego.

2. Uwaga przedsiębiorcy zainteresowani uzyskaniem pomocy na inwestycje związane z przetwarzaniem roślin na cele energetyczne.

Agencja Rynku Rolnego ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy na zakup nowych maszyn i urządzeń do produkcji rolnej oraz o przyznanie pomocy na inwestycję mające na celu budowę lub modernizację przedsiębiorstw zorientowanych na rynki bioenergii.
Formularze wniosków oraz szczegółowe „ Warunki przyznania i wypłaty pomocy dla działania: Zwiększanie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej w ramach Krajowego Programu Restrukturyzacji" można uzyskać na stronie internetowej www.arr.gov.pl