Zaproszenie do udziału w projekcie „Badaj i realizuj”

21.09.200910:34

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zaprasza członków organizacji pozarządowych działających na rzecz młodzieży do wzięcia udziału w realizowanym projekcie „Badaj i realizuj” dofinansowanym ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Celem projektu jest podniesienie umiejętności diagnozowania potrzeb młodych ludzi, a także prezentacja dobrych praktyk pracy z młodzieżą. Projekt zakłada  trzyetapowe szkolenia w Warszawie prowadzone przez specjalistów, konsultacje eksperckie oraz udział w ogólnopolskiej konferencji na temat sytuacji i szans młodzieży ze wsi i małych miast.

Udział w projekcie pozwoli poznać lepiej własne środowisko, rozpoznać sytuację i potrzeby młodzieży oraz zaplanować skutecznie działania, adekwatne do rzeczywistych potrzeb. Kontakt z ekspertami w trakcie i pomiędzy sesjami szkoleniowymi pomoże w weryfikacji i ulepszaniu dokonywanych przez Państwa diagnoz. Umiejętności zdobyte dzięki udziałowi w projekcie ułatwią Państwu skuteczniejsze aplikowanie w konkursach na projekty skierowane do młodzieży i wzmocnią potencjał Państwa organizacji.

Szczegółowe informacje na temat projektu „Badaj i realizuj” i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie www.pcyf.org.pl