nota prawna | polityka prywatności

Ogłoszenia

V Festyn Uliczny przy Restauracji Ratuszowa 30.08.2009

27.08.200914:49

     Scena Kotłownia przygotowuje na zakończenie wakacji V Festyn Uliczny, który odbędzie się w niedzielne popołudnie 30 sierpnia przy Restauracji „Ratuszowa”. Już po raz kolejny oferujemy wszystkim przybyłym miłośnikom dobrej zabawy liczne atrakcje
i niezapomniane wrażenia.
     Dla smakoszy domowej kuchni wystawione będzie stoisko z lokalną żywnością przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Ruskołęki. Tradycyjnie nie zabraknie również loterii fantowej. Losy będzie można kupić w kuszącej  cenie - 1 zł. Do wygrania ponad 100 nagród! Dla piwoszy na V Festynie Ulicznym przewidujemy ogródki piwne. A dla osób pragnących skosztować przepysznych dań - liczne promocje w Restauracji „Ratuszowa”.
     Ponadto dla najmłodszych mieszkańców zaplanowane jest malowanie twarzy. Każde dziecko będzie mogło zamienić swoje twarze w barwne motyle czy uśmiechnięte kociaki.  
     Odbędzie się także pokaz zdjęć oraz przegląd Ostrowskich Zespołów Muzycznych. Przy dźwiękach zespołu „Newton”, „Grass Dillers” oraz  „Casyno” będziemy mogli znakomicie spędzić czas.
     Serdecznie zapraszamy wszystkich na V Festyn Uliczny przy Restauracji „Ratuszowa”. Festyn organizowany jest na rzecz wyremontowania i udoskonalenia sal teatralnych na Scenie Kotłownia. W ciągu naszej sześcioletniej działalności cały czas rozwijamy się i pragniemy przystosowywać nasz teatr do wzrastających oczekiwań zarówno publiczności jak i uczestników.  Impreza ta jest także doskonałą okazją do promocji ostrowskich firm, które pragną zareklamować się w dowolnej formie. 
Już  wkrótce V Festyn Uliczny przy Restauracji „Ratuszowa”.

Zapraszamy do miłego spędzenia czasu razem ze Sceną Kotłownia!

Termin imprezy:  30.08.2009, godz.16.00
Miejsce: Główne skrzyżowanie, ul. 3 Maja i ul. Duboisa przy Restauracji „Ratuszowa”

Osoba kontaktowa Rafał Swaczyna tel. 502-122-909
Ostrowskie Towarzystwo Inicjatyw Kulturalno-Oświatowych „OTIKO”
Scena KOTŁOWNIA ul. Rubinkowskiego 15, 07-300 Ostrów Maz

Patroni medialni V Festynu Ulicznego: 

 

www.malkinia.com

 

 

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone