CARITAS Diecezji Siedleckiej Warsztaty Terapi Zajęciowej zapraszają serdecznie wszystkie osoby niepełnosprawne do udziału w II Spotkaniach Integracyjnych BROK'2009 "WESTERN"

17.07.200908:43

które odbędą się w dniach 14-18.09.2009r. W załączeniu  wstępny program imprezy BROK'2009. (Zastrzegamy sobie możliwość modyfikacji programu).  Proszę o potwierdzenie liczby uczestników telefonicznie (0 602 323 316 ) oraz przesłanie zgłoszenia w formie pisemnej lub mailowej.
W zgłoszeniu proszę podać nazwę placówki ilość osób niepełnosprawnych oraz opiekunów (w formie pisemnej wymagana pieczątka i podpis Kierownika lub osoby upoważnionej) W przypadku osób indywidualnych imię i nazwisko oraz adres i telefon lub mail kontaktowy oraz podpis na adres:
CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ
WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ
"Nowa Szansa"
ul. Siedlecka 19 b 08-114 Skórzec
lub e- mail: amul@caritas.pl  wtz.skorzec@caritas.pl
ZAPRASZAMY SERDECZNIE.

Program - pobierz