Wakacje 2009 z wartościami i z KSM!!!

22.05.200912:59

KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY
DIECEZJI DROHICZYŃSKIEJ

17-312 Drohiczyn, ul. Kościelna 10

Podczas wakacji odpoczywamy od pracy i od nauki. Ciepłe letnie miesiące upływają nam na różnych formach spędzania wolnego czasu. W związku z dużym zapotrzebowaniem na zorganizowany wypoczynek na terenie naszej diecezji KSM przygotowało wiele interesujących propozycji dla dzieci i młodzieży w różnym wieku.
     Oferta wakacyjna obejmuje różnego rodzaju obozy w górach i na Mazurach, aktywne formy wypoczynku takie jak spływy kajakowe i warsztaty tematyczne oraz obozy językowe, będące formą edukacji pozaszkolnej. Dla każdego, kto chciałby pożytecznie wykorzystać czas wakacji na rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy przygotowaliśmy warsztaty muzyczne, warsztaty teatralne, warsztaty dla DJ’ów, warsztaty robotyki (LOGO MINDSTORMS), warsztaty taneczne, warsztaty plastyczne oraz warsztaty fotograficzne. Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanej sytuacji materialnej rodzin, dlatego uzyskaliśmy dofinansowania z różnych źródeł, przez co koszty organizacji turnusów zostały obniżone. Przy organizowaniu wakacji wspierają nas między innymi: Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników, Ministerstwo Sportu i Turystyki, instytucje rządowe i samorządowe, osoby prywatne. Wakacje z wartościami, które organizujemy to nie tylko wypoczynek i atrakcje, ale również wychowanie dzieci i młodzieży. Uczestnictwo w tego rodzaju przedsięwzięciu jest bardzo pożyteczną formą spędzania wolnego czasu, połączoną z aktywnością intelektualną i fizyczną. Obozy, warsztaty i spływy to także spotkania z wartościowymi ludźmi, zajęcia sportowe, wycieczki krajobrazowe oraz inne atrakcje. Mamy nadzieję, że w bogatej ofercie jaką proponujemy, każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!
     Więcej informacji na naszej stronie internetowej:
          www.ksm-drohiczyn.pl oraz pod numerem tel.: 025 787 74 11

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
Diecezji Drohiczyńsk

Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie – gotów?”

„Gotów!”

Adres do korespondencji: