Konferencja regionalna - MAZOWSZE Perspektywy Rozwoju

13.01.200914:05

Mazowiecki Serwis Gospodarczy organizuje bezpłatną konferencję dla przedsiębiorców w Ostrołęce z zakresu pozyskiwania środków unijnych. Konferencja organizowana jest w ramach Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości (PPRP) pod Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika.

Konferencja organizowana jest we współpracy z Urzędem Miasta Ostrołęka i Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych, przede wszystkim dla środowiska lokalnych przedsiębiorców i przedstawicieli samorządu. Zapraszamy do uczestnictwa także członków regionalnych grup partnerskich oraz organizacji wspierających rozwój przedsiębiorczości. Udział w konferencji jest bezpłatny. Plan konferencji przewiduje dwugodzinny czas trwania spotkania z przedsiębiorcami. Tematyka konferencji dotyczyć będzie: * aktualnie dostępnych dla przedsiębiorców środków unijnych w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Mazowieckiego, * zasad aplikowania o środki unijne, * praktyki aplikowania o dotacje UE, * wsparcia dla przedsiębiorców w pozyskiwaniu środków unijnych i w prowadzeniu działalności gospodarczej.

do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy (PDF)