Zapisy w celu rejestracji pojazdu

03.11.200814:52

STAROSTWO POWIATOWE W OSTROWI MAZOWIECKIEJ INFORMUJE, ŻE OD DNIA 03.11.2008 R. BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ DOKONYWANIA ZAPISÓW  W CELU REJESTRACJI POJAZDU. ZAPISU NA OKRESLONY DZIEŃ I GODZINĘ MOŻNA DOKONAĆ TELEFONICZNIE (TEL. 0-29 6457160) LUB OSOBIŚCIE W POKOJU NR 8 – WYDZIAŁ KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I DRÓG PUBLICZNYCH STAROSTWA POWIATOWEGO W OSTROWI MAZOWIECKIEJ, UL. BROKOWSKA 37. INTERESANCI ZAPISANI DO REJESTRACJI POWINNI ZGŁASZAĆ SIĘ PRZED WYZNACZONĄ GODZINĄ Z KOMPLETEM DOKUMENTÓW I WYPEŁNIONYM WNIOSKIEM O REJESTRACJĘ POJAZDU. OSOBY, KTÓRE NIE ZGŁOSZĄ SIĘ W WYZNACZONYM CZASIE, NIE BĘDĄ OBSŁUGIWANE LUB BĘDĄ ZAŁATWIANE W MIARĘ WOLNYCH MIEJSC    W WYZNACZONYM CZASIE.

Uwaga: wniosek można pobrać z Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych, Ostrów Maz,  ul. Brokowska 37, lub ze strony internetowej www.powiatostrowmaz.pl